Uczestnicy

1.    Alfa Jan Majewski
2.    Antenna Audio Limited sp. z o.o.
3.    „Apple School” Centrum językowo – tłumaczeniowe
4.    Bar BIS Lucyna Kusztal
5.    Bar Puchatek - KWSP „SPOŁEM”
6.    Baszta Maślankowa – Krzysztof Górnik
7.    Biuro Malbork Travel
8.    Biuro Podróży Butryn Travel
9.    Biuro podróży - Canaria De Lux
10.  Biuro Podróży MALTUR
11.  Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku
12.  DINO PARK s.c. Katarzyna i Jacek Wiśniewscy & Leszek Sidorowicz
13.  Firma Reklamowa EKO-REK-MOB Przemysław Kondratowicz
14.  FH „Excellence” Ewa i Paweł Kołkowscy, Barka Flisak
15.  Heldruk SPA Pensjonat
16.  Hotel Dedal
17.  Hotel Centrum
18.  Hotel Stary Malbork
19.  Jazz Club Spiżarnia
20.  „Jumpy Park” Ewa i Jacek Jewartowscy
21.  „J&J” s.c. Biuro Kompleksowej Obsługi Firm
22.  Kamping Nad Stawem - Grafmark Miłosz Adach
23.  Karczma Zamczysko Krzysztof Łopata
24.  Kawiarnia „Słodka chwila” Mariola Ochocińska
25.  Kwiaciarnia „Malborska” Iwona Kondratowicz
26.  MALAGA Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Agnieszka Tuńska-Jackowska
27.  Muzeum Zamkowe w Malborku
28.  Ośrodek szkoleniowy – OSZK Teacher
29.  Pieta Taxi - Dawid Pietkiewicz
30.  Restauracja Gothic Cafe
31.  Restauracja Lancelot
32.  Restauracja PANORAMA
33.  Restauracja Piwniczka
34.  Sala Groblanka - PHU ELRO Elżbieta Pufal
35.  Salon Kosmetyczny „Chocolate” Edyta Zielińska
36.  Stowarzyszenie Koło Malborskich Przewodników
37.  Studio Omikron – Andrzej Gilewski
38.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe
39.  VENTA Zbigniew Parafiniuk
40.  Wystawa Średniowiecznych Machin Oblężniczych – Bartosz Styszyński

 

 

Jednostki partnerskie:


    Malbork Welcome Center
    Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Malborku
    Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
    Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza oddział Malbork
    Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
    Pracodawcy Pomorza Oddział w Malborku

 

Współpraca medialna:


    Radio Malbork
    TV Malbork
    82-200 Malbork
    Gazeta Malborska
    Dziennik Bałtycki

 












stat4u